| ĦαvɘƑȕη a întrebat:

Joi, 8 februarie 2012 si 9 februarie 2012 se face scoala in braila?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Scolile din municipiul Braila isi reiau maine, 9 febr. cursurile --- cele din judet raman inchise. Vezi stirea din presa : http://www.adevarul.ro/......35960.html

18 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

.azi e 8;) ...si maine da se face.nu se va face doar in Jud Ialomita in unele scoli: http://www.independentonline.ro/......lare_6332/

| PurpleDark2 a răspuns:

Din cate am inteles, de maine se invata peste tot.

| blackcat99 a răspuns:

Raspunsu meu e sigur: daca esti din zona rurala stati acasa pana luni, daca esti din oras maine mergem la scoala sad

| KubetiiOO a răspuns:

Daa normal ca se face.De ce nu :p Funditapuppy dog eyes?

| DeeaDeutza a răspuns:

Buna! Si eu tot din Braila sunt si invat la scoala 18 Mihu Dragomir. uite aici.ii dai in dreapta pe prima si ii dai ori open ori save.http://www.isjbraila.ro/

| BlackAngel232001 a răspuns:

Nu deoarece s-a anuntat la televizor ca doar scolile din Bucuresti s-au mai deschis... fundita?

| Anonim134 a răspuns:

Nu! nu se facehappy
sursa sigurahappy

| danieldan123 a răspuns:

Nu se face scoala pana la 19 frebuarie funda?

| romario97 a răspuns:

Nu nu se face toata saptamana nu numai joi
funda?

| ady123 a răspuns (pentru romario97):

Da? serios?:-o

| EuTeAjutÎnPermanenta a răspuns:

Nu, de maine incepe scoala

| Alyboy a răspuns:

Da

| Eusuntaici a răspuns:

Si eu sunt din Braila si caut acelasi lucru. sad

| dudu_8964 a răspuns:

Da se face asa stiu crying

| Duduhboss a răspuns:

Mine si poimaine nu se face scoala din cauza ninsorii! Intreaba-ti profesorii! Crede-ma, eu am intrebat si nu se face scoala!

| laviniababy306 a răspuns:

Nu, doar daca nu mai e ger mergem la scoala si daca nu e deschisa usa suni un profesor! Dar atentie nu mai cu tine face scoala daca te duci singura si daca nu vine el va pune in alte clase a-5 a-6 etc... Fundita? Ps: sper ca a fost folositor daca nu a fost spune`mi happy Dar habar nu-am ce pierzi

| alexaa01bd a răspuns:

Da:*. Doar Marti si Miercuri s-a stat acasa.