| AlexDorinel a întrebat:

Salut,peste 8 zile incep liceul (clasa a 9a).Cum o sa fie?
ce o sa facem în prima zi?

6 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Stati in curtea scolii si ii ascultati pe unii care vorbesc niste aiureli. Posibil sa vina si un popa sa faca niste scheme pe acolo, etc.

| sadrian46 a răspuns (pentru Ineys):

Scheme cu popa. Amuzant.

| Crackman a răspuns:

In principal itk vezi clasa, diriginta si pleci acasa cu manualelel

| MValentin a răspuns:

Stii cum o sa fie 9 10 11? rolling on the floorlejeeer in a 12 inveti pentru bac dupa ai scapat. Daca vrei nota mare inveti din a 11 a usurel de tot doar ce trebuie in rest meeh

| StefanDrg a răspuns:

Afara in curtea școlii stați vreo 3 ore in picioare aiurea. Vin toti directori. Profesorii. Un popa. Au boxe si microfon si vorbesc numai tâmpenii de nu ii asculta nimeni. Chill bro e lejer. O sa începeți calumea in cateva zile. Liceul e mai fain decat generala. Esti mai liber, te simti mai liber decât in generala

| Hdhdj a răspuns:

Păi nu o sa faci ceva special. Nu se știe cum va începe scoala sau daca va începe. Dar sigur nu o sa mai stati grămadă in curtea școlii cu virusul asta.