| dani97 a întrebat:

Buna TPU... anul asta trec pe clasa a 9-a, deci incep liceul. cum e prima zi de liceu? ce facem atunci si cat ne tine la scoala? de abia astept, parca nu mai am rabdare, mai ales ca am fete frumoase in clasa( dar nu cunosc pe nimeni). funda. sunt la stiinte sociale:X:X:X

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In prima zi de liceu va fi agitatie...Iti vei intalni noii colegi si dirigintele si, necunoscand pe nimeni, nu e exclus sa fii complet dezorientat, in prima faza.Altceva special nu se va intampla si nici nu veti sta prea mult in prima zi, cu exceptia cazului in care festivitatea va dura mult, sau in cazul in care veti primi niste fise de la diriginte.In caz contrar, puteti scapa in maximum 1 ora.Pana atunci... bucura-te de vacanta, incarca-ti bateriile si pregateste-te pentru un an plinwinking. Numai bine.

Răspuns utilizator avertizat