| AmSiEuOProblemaAjutamaRaspundeLaIntrebare a întrebat:

Salut putin ajutor va rog sunt diperatcrying
Am 15 ani vrea sa-mi incep viata sexuala dar am o intrebare la 14 ani vreo 4 luni m-am masturbat in fiecare zi... acum m-am lasat... odata pe zi si mi-e frica sa nu am ejaculare precoce (De fapt creka am ejaculez la 3 min )
vreau ceva care sa nu ai ejaculez repede orice raspuns e bun
fara
-sa merg la doctor (nu vreau sa-i spun mamei)
-fara sa merg la faramcie sa cer nujtu ce pastila sau spray ca mie rusina si nu cred ca imi da ca n-am varsta de 18 ani...
va rog multumesc help crying mi-e frica sa nu ma fac de ras si sa supere iubita orice acept ceva ideei
credeti ca o sa ma descurc?
mersi anticipat

4 răspunsuri:
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Lol, te abtii in timpul actului sexual big grin Oricum, dupa prima ejaculare, urmatoarele vin mai greu happy

| negru30 a răspuns:

Te descurci - pune-ti dop ca la sticla si stai asa pana dai ochii peste cap - o sa fie fericita si iubita - o sa ai dimensiuni extraordinare - iti doresc sex cu doape

| Doctoru_7315 a răspuns:

Stai linistit. Ejacularea precoce poate fi de natura fiziologica (mai rar), sau psihologica. Tu trebuie sa fii foarte atent la ce se intampla cu corpul tau, la senzatiile pe care le simti, tine minte sa respiri, inspiri pe nas, expirir pe gura, sau mai indicat tot pe nas, incerci sa te relaxezi, nu te gandi la ejaculare precoce, daca se intampal nu e sfarsitul lumii, se poate rezolva problema. Metoda rapida e Suifan (Chinesse Brush), il poti comanda de pe net, e totul discret, sau alte spray-uri (stud 100 etc), dar suifan e mai bun. Asta e pentru rezolvare rapida si temporara, daca vrei o rezolvare pentru toata viata, dar te tien ceva timp sa inveti, am eu o carte in format pdf. Imi lasi adresa de mail si ti-o dau bucuros. Nu te mai stresa cu ejacularea, stresul e marele dusman care aduce ejacularea precoce. Bafta. Respect.

| Alex0192 a răspuns:

No problem man, stai calm., nu va fi nici o problema.
Hmm, daca stii ca te exciti repede in preajma unei femei. te sfatuiesc sa faci o L**A (mai pe romaneste inainte )
Sau mai este alternativa cu niste creme care iti intarzie ejacularea.
Nu uita nu te grabi, iar cand iti vine, mai scoateo si mai si schimba pozitia incearca sa tragi de timp. Mai saruti fata, o mai mangai si dupa iar treci la actiune. Si tot asa pana te saturi.
Sper ca ti-am fost de ajutor, FUNDA?!