| Costea_Daniel_2000 a întrebat:

Salut, sa spunem ca la examenul de bacalaureat din greseala facem o linie verticala pe foaia de examen iar apoi este taiata cu o linie orizontala se poate considera semn?

Răspuns Câştigător
| SupMates a răspuns:

Tot ce tai cu linia ar trebui sa se anuleze, eventual sa fi facut o linie orizontala mai lunga sa nu semene cu un + dar nu cred ca iti va cauza probleme.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E posibil, depinde de corector.

| Costea_Daniel_2000 explică (pentru Adry05):

Adevarat.un stres sa pff, din greseala am facut linia aia. si nu am stiut cum sa procedez si am crez ca daca tai cu o linie orizontala e in regula. acum Doamne ajuta!

| Violleta2022 a răspuns:

Da, se poate.

| AllyAlexandra20 a răspuns:

Aici e mai complicat, fiindcă din cele două linii presupun că ți-a ieșit o cruce și este posibil să trezească suspiciuni. Dacă ai noroc, poate nu bagă de seamă cei de la corectură.