| mihaelavero99 a întrebat:

Se poate anula examenul de bacalaureat dacă pe foaia de rezolvare am scris titlul "examen de bacalaureat matematica"? Se va considera semn și va fi anulată?

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu are nimic. Trec cu vederea laughing doar ca își pun un semn de întrebare. De ce a scris omul asta iar titlul asta. laughing

| mihaelavero99 explică (pentru Sofer):

Habar nu am nici eu?‍♀️ din obisnuinta sa pun titlu la teste. mersi oricun

| anonim0028 a răspuns:

Dar de ce ai scris asa daca ti s-a spus sa scrii numai examen de bacalaureat? Cred ca exista sanse sa se ia ca semn. Dar nu cred ca se vor anula lucrari anul acesta, in contextul pandemiei.

| mihaelavero99 explică (pentru anonim0028):

La evaluarea nationala in clasa a VIII-a am scris la fel. Sunt obisnuita ca la orice test, examen sa pun titlu, chiar nu mi-am dat seama zilele astea. La fel si la simularile de clasa a XI-a. Si nimeni nu mi-a atras atentia la evaluare si simulare, nu s-au anulat

| iamprettybored a răspuns (pentru mihaelavero99):

La simulare oricum nu se anulează lucrări că se corectează la tine în liceu

| iarrrrp a răspuns:

Pana la urma ti-a anulat lucrarea?