| Cucuriguuu a întrebat:

Stie cineva cand sunt inscrierile din toamna (pe ce data) la Universitatea Alexandru Ioan Cuza din Iasi?

Gasesc pe site vehiculate datele 7/9 septembrie dar alaturi de "Inscrieri 2015 Licenta &Master".

Poate este cineva care doreste sa itnre acolo acum in septembrie si stie exact data cand se mai poate inscrie...

Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

GREA este Limba Română =))
Pentru unii, evident...

Perioada înscrierilor este între 7-9 septembrie 2015 ( atât pentru admiterea la Licenţă, cât şi pentru cea de la Master )!
http://admitere.uaic.ro/admitere-facultate-2015/

Toate cele bune!

| pilaf a răspuns:

Poți suna direct la Secretariat, ei sunt în măsură să te ajute.