| Esc2017 a întrebat:

Stie cineva daca luna asta se mai baga bursa "bani de liceu"? Trebuie sa o bage pe luna iunie.Astept raspunsuri! Va multumesc

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Programul Bani de liceu" nu este bursa ci un ajutor social si se acorda numai pe perioada cursurilor. Daca nu i-ai primit pe luna iunie si ai facut cursuri si in aceasta luna atunci ar trebui sa-i primesti, vezi la scoala care este problema.

| Esc2017 explică:

Pe 19 iunie am luat vacanta...anul trecut in iulie ne.au bagat banii....normal ar fi ca si in acest an sa bage bursa pe luna iunie