| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a întrebat:

Se mai acorda bursa "Bani de liceu" pe luna iunie? Multumesc

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform prevederilor HG 1488/2004, cu modificarile si completarile ulterioare, cu privire la Programul national "Bani de liceu", acestia se acorda pe perioada cursurilor scolare, inclusiv pe timpul pregatirii si sustinerii examenului de bacalaureat sau de diploma si pe perioada practicii in productie(art. 2, alin. 2).
Fata de aceste prevederi consider ca se acorda, in functie de perioadele aratate si proportional cu acestea. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai luat pe luna mai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu inca nu am primit deja 3 luni... :/

| roxanna_1751 a răspuns:

Da s acordahappy am un coleg c primeste bursa si o primeste