| sigurantaplacere a întrebat:

Salut.Stie cineva pana cand se fac inscrierile la Politehnica Bucuresti si cand se sustin examenele?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anna121 a răspuns:

Daca ai fi intrat pe site-ul facultatii, ai fi vazut ca scrie acolo mare chiar pe prima pagina. Inscrierile se fac pe 11-18 iulie, iar examenele se sustin pe 20 si 21 iulie.

| sigurantaplacere explică (pentru Anna121):

Mersi mult! Sincer nu am vazut, am citit tot regulamentul, dar nu am vazut nimic despre data inscrierii sau a sustinerii examenelor.

| Anna121 a răspuns (pentru sigurantaplacere):

N-ai pentru cehappy

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi "Calendarul" de la linkul oficial :
http://www.upb.ro/......corect.pdf

Toate cele bune!