| Wlan a întrebat:

Stie cineva un site cu modele de teste psihologice date la Scoala de Agenti de Politie, Campina?

2 răspunsuri:
| Entice a răspuns:

Nu ai sa gasesti. Fiecare psiholog vine cu selectia sa de teste (care sunt fie facute de catre el, fie cumparate). In orice caz, nu cauta sa trisezi la teste psihologice, daca ele iti zic ca nu ai ce cauta in politie, crede-ma ca nu-ti spun degeaba.

| Wlan explică (pentru Entice):

Nu e treaba de trisat, eu doar vreau sa vad un model ca sa stiu ce ma asteapta, sa am o oarecare idee, poate este contracronometru sau ceva.