| Voicu_Cosmy_1995 a întrebat:

Salut..Sunt clasa 8 si tocmai am avut evaluarea nationala. Si am o problema, deci sunt 2 licee: Sahia, Industrial. (primul mai bun) si nu stiu daca am medie sa intru la el. Si am auzit ca daca la inscrieri la liceu pui gen 1.Sahia-Filo 2.Industrial-filo si nu intri la primul, altul cu medie mai mica poate sa iti ia locul la Industrial daca el a pus prima data Industrial-filo. Stie cineva cum e?

Răspuns Câştigător
| RebecCa11 a răspuns:

Calculatorul te repartizeaza in functie de media ta si nu este adevarat, daca nu e primul' sigur e al doilea sau al treilea, acum depinde de media ta, trebuie sa o ai mai mare decat ultimul intrat anul trecut. Funda?batting eyelashes kiss