| Mihaila2123 a întrebat:

Salut,sunt clasa a-7-a si am parul de 7 cm si profesoara mea de Romana imi zice sa ma tund...E NORMAL CA IN 2016 SA SE FACA DISCRIMINARI? Wtf?
Frate e 7 cm,nu e coada, e pe o parte...

Răspuns Câştigător
| Robert1999999 a răspuns:

Profa ta cred ca ai nebuna, nu cred ca ar avea dreptul sa te judege din cauza Parului (prea mare ), dar na in Romania orce este posibil happy

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu e discriminare.Ti-a recomandat nu cred ca te-a obligat.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde de regulamentul scolar dar care poate fi modificat. Citeste si pe aici: http://www.avocatnet.ro/......colar.html
In alta ordine de idei, parul barbatilor este mai sensibil. Ar trebui lasat scurt.

| Any_3777 a răspuns:

Salut.Nu te tunde, daca parintii tai sunt de acord nu au ce sa-ti faca.Mentalitate invechita de romani.Baftawinking

| Oana92 a răspuns:

Nu, nu e normal! Atata timp cat esti curat si decent un profesor nu are voie sa iti spuna cum sa te tunzi!

| MistretulPufos a răspuns:

Mai sunt din astia cu mentalitate invechita...la mine la scoala sunt multi cu parul mare

| buffa a răspuns:

Daca parintii nu zic nimic, tie iti place, atunci stai asa, nu asculta ce zic unii, tie iti place, asta e bine.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Da e normal sa vii la scoala imbracat si tuns normal, nu ca la o sedinta foto.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Lol CE PROFA...

| anna21anne a răspuns:

Daca ti-a aruncat o gluma...ce ai facut, te-ai certat cu frizerul? e ok, ai fi putut sa ii raspunzi cu alta gluma, insa daca iti impune sa te tunzi, e aberant.