| ChiruVictor a întrebat:

Salut, sunt clasa a 7 a si in școală online nu prea am scris toate lecțiile și acum profesorii ne amenință cu note foarte mici ca ne vor controla caietele din semestrul 1 și ne vor pune note de 2 si 4, au voie sa facă acest lucru dacă noi suntem in semestrul 2?+

Răspuns Câştigător
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci. Poti doar sa iei lectiile de la un coleg / o clega care le-a scris. Nu cred ca vor face asta, insa fie faci rost de lectii, fie iti schimbi caietele care 'ti s-au terminat' si spui ca nu le mai ai pe cele vechi sau ceva.