| LikeForMe123 a întrebat:

Sunt clasa a 9-a la liceu pe profilul Turism și Alimentație, iar din cauza acestui virus nu am mai putut face practica la hotel. Diriginta noastră e cam "disperată" sa zic asa cu toate lecțiile ei online. Faza e ca tocmai ne-a spus ca trebuie sa facem "practica online", adică pe partea de teorie, și cică dacă nu răspundem exista probabilitatea de a repeta. Dacă nu m-aș duce chiar poate sa ne lase sau doar a zis asa sa ne sperie, sa ne facă sa intrăm? Puteți să-mi dati mai multe detalii pe acest subiect, câte stiti, va rog.

3 răspunsuri:
| Crescent a răspuns:

Si eu sunt a9a pe acelasi profil. Noi nu am vorbit atat de mult despre practica, stiu doar ca o facem online. Si cat despre diriginta, si pe noi ne-a speriat la inceput cu orele online. Din ce oras esti?

| LikeForMe123 explică:

Și cică nota la practică este foarte importantă deoarece suntem pe profil tehnologic.