| Indiferent0101 a întrebat:

Salut! Sunt clasa a VIII-a si as vrea sa stiu cum pot afla media minima de admitere de la evaluarea nationala pentru un anume liceu

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce liceu?

| Indiferent0101 explică (pentru sierra1):

Colegiul national Mircea Cel Batran constanta, si eventual daca nu reusesc colegiul national Mihai Eminescu, amandoua profil Stiinte Sociale

| sierra1 a răspuns (pentru Indiferent0101):

Iți trebuie note mari, uite și tu:

https://www.admitereliceu.ro/......e-admitere

| Indiferent0101 explică (pentru sierra1):

Stiu, eu am facut clasele 5-8 la gimnaziul de la Mircea Cel Batran, si le am cu Matematica si Romana. Mai mult ca sigur o sa iau peste 9.30 la evaluare dar daca nu intru cred ca alternativa cea mai buna este Mihai Eminescu.

| Amethyst01 a răspuns:

Vei primi de la diriginte o broșură cu toate informațiile, dacă nu, cauta pe internet rezultatele de anul trecut pe edu.