| vATRA a întrebat:

Sunt clasa a Vlll-a si ma gandesc la ce liceu sa intru.Am auzit ca la seminarul teologic poti sa devii nu neaparat popa ci si om de afaceri sau avocat etc.Astept raspunsuri.Si sper sa nu fie ceva de genu"Ia uitel si pasta la teologic vrea sa iasa avocat sau om de afacerilaughing"

2 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Da, e adevarat, poti opta mai departe pentru orice facultate.

| Adella92 a răspuns:

Da.din cate stiu nu prea mai are importanta ce profil are liceul...contea ce studi superioare vei face