| white30angel a întrebat:

Salut.Sunt clasa a-Xa si am observat ca din ce in ce mai multe facultati au renuntat la examenul de intrare. Eu imi doresc sa ajung la facult de medicina din bucuresti si as vrea sa stiu daca e vreo sansa ca examenul sa fie scos(eu nu mi doresc sa fie scos pentru ca pe baza de dosar poate intra mai oricine)

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Nu! la medicina se da examen!

| NickiMinaj a răspuns:

laughing chiar n-ai sanse prietene... ai si pretentii. pune-te mai bine pe endocrinele alea.