| George1234543 a întrebat:

Salut, sunt corigent la fizica (clasa a 7a). Profesorul imi spunea sa vin cu părinții la scoala de la spate, dar nu am vrut, el a spus că ne trecea dar au venit părinții in ultima saptamana din scoala, este un profesor sever, (iesit de 5 ani la pensie ) pe un coleg l-a lasat 4 ani in clasa a7a, ce sfaturi imi dati, cineva care stie si a mai fost, este greu, cum este?
Si cine are bunăvoință sa imi spuna niște siteuri de exercitii, sa mi le explice, sau sa ma contacteze.
Fără răspunsuri aiurea, dau funda.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

E imposibil să îl lase 4 ani la rând repetent. Maxim este de 3 ori. Probabil ai vrut să spui 4 ani la rând corijent. Îți recomand să înveți de pe Youtube sunt atât de multe tutoriale care o să te ajute să înțelegi fizica.