| Hieicosmin a întrebat:

Salut.Sunt din buzau si astept cu nerabdare sa vad repartizarile elevilor la licee pentru ca sunt unul din ei...pana atunci vreau sa stiu cine a trecut prima optiune Hasdeu stiinte-sociale? Pentru ca exista posibilitatea de a fi colegi... Funda:X

1 răspuns:
| Anduuu a răspuns:

Eu sunt din Bz dar...am scris Liceul Teoretic Radu Vladescu ca prima OPTIUNE-nu optiunehee hee nu-i nimic poate esti obosit! Dar din colegii mei 1 a scris acest liceu cu acest profil si poate veti fi colegi, multa bafta!