| Lyss . a întrebat:

Hei. Am si eu o intrebare. Cu ce medie se intra la Hasdeu *Buzau*, profilul stiinte sociale? Nu vreau exact, aproximativ. Cu cat s-a intrat anul trecut?
Si daca merg pe stiinte sociale, ce pot face mai departe? Pot sa merg la Facultatea de Litere, nu?

Răspuns Câştigător
| marsat a răspuns:

Ultima medie de intrare la stiinte sociale a fost 9, 11.La facultate poti sa dai la orce doresti; nu conteaza ce ce liceu ai facut. Daca mergi pe acelasi profil ai un atu in plus dar nu conteaza daca ai terminat de exemplu: un liceu cu program sportiv si dai la Drept.Succes in ceea ce doresti sa faci

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal. Vreau si eu sa stiu ceva. Anul asta cu ce medie se poate intra la hasdeu in bz, la stiintele naturii? Daca m-as duce pe filologie ce as putea sa fac mai departe?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam cu 9. 40