| Andr_Andrei_1996 a întrebat:

Salut,sunt elev pe clasa a 12 si a-si vrea sa dau la Academia de politie Ioan Cuza la Bucuresti sectia OSP.Imi puteti spune cu ce se ocupa o persoana care a terminat acolo?(salariu, avantaje, dezavantaje etc.) Multumesc!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oau! sunt atatea functii pe care le poti ocupa ca i-ar trebui unuiao saptamana sa-ti spuna cu ce se ocupa. Cel ce termina iese ofiter de politie si poate lucra la cercetari accidente, penale, pe teren sau munca de birou. Oricum este bine si salariile sunt mari. Curaj!