| Înntrebăări a întrebat:

Sunt eleva in clasa a 8 a, si vreau sa imi continui studiile la un liceu teologic. Am foarte mari emotii pentru ca pe data de 13 mai o sa merg la admitere. Au fost niste 'colegi' care sa spun... M-au speriat pentru ca au spus ca la liceul teologic au reguli foarte stricte pentru fete. Cineva ceva sfaturi? Multumesc

1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Doar nu crezi ca o sa te lase sa te îmbraci cum te taie capul sau sa faci ce vrei tu laughing