| EX_AL_2002 a întrebat:

Am 14 ani, iar anul acesta sustin examenul de capacitate.Eu as vrea sa intru la Colegiul National Dr. Ioan Mesota Brasov, iar eu vreau sa stiu cam care ar fi media minima la care poate intra la acest liceu.Stiu ca apar mediile de la liceu pe www.admitereliceu.ro.Eu stiu ca acolo sunt mediile cele mai mari cu care s-a intrat la liceu....eu vreau sa stiu care este media minima.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| pufipo a răspuns:

Uite poate te ajuta link-ul asta: http://www.admitereliceu.ro/......ota-brasov