| Neagu_Vio_1999 a întrebat:

sunt in clasa a 10-a si peste 2 ani termin liceul si as vrea sa stiu cat de cat la ce facultate sa ma duc. Sunt la mate-info. La mate nu sunt la perfectie dar nici la info, cam de 7. Fizica: 8, Chimie:praf.(nu ma pricep la limbile straine )... si as vrea si eu o facultate nu prea grea dar nici prea usoara.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
cred ca te pot ajuta cu un playlist, sper sa iti fie de folos. https://www.youtube.com/......tps?/watch
O zi buna.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faptul ca ne spui niste note acolo e irelevant in ceea ce priveste facultatea, doar tu stii ce iti place si ce ai vrea sa faci pe viitor

| neutrino a răspuns:

Este foarte greu sa stim noi cam ce ai dori tu sa faci, iar notele tale nu ne ajuta nici pe noi, dar nici pe tine.