| KezoLOL a întrebat:

Salut!
Sunt in clasa a 11-a, pe profilul Achizitii si Contractari - Comerț.
Am inceput sa ma gandesc la ce facultate sa urmez, insa nu imi vine nimic in minte.
Ce facultate ar trebui sa urmez, apropiata de profilul meu, sau ce altceva imi recomandati?

1 răspuns:
| aXandra a răspuns:

Facultatea de Stiinte ecomonice cred ca e apropiata de profilul ales de tine. Oricum sa stii ca liceul nu limiteaza pe nimeni. Poti sa-ti alegi orice facultate vrei, cel mai important e sa faci ceva ce-ti place. Mult succes pe mai departe si alege ceva ce sa te reprezinte.