| Extreme1234 a întrebat:

Sunt in clasa a8-a si am optat pentru un liceu cu profil militar, am sustinut toate probele de care era nevoie mai putin examenul romana - matematica. Intrebarea mea este daca se mai tine, avand in vedere ca acesta ar trebui sustinut in 21 mai, nu am fost contactati de nimeni, stiam ca ar fi trebuit sa ne sune sa ne zica ca il dam pe 21 mai si nu stiu ce, Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

La ora la care vorbim, nu știe nimeni sigur-sigur ce-o fi și cum. modificări au apărut și ieri, legat de bac (dacă ai văzute)