| Iryco29 a întrebat:

Salut! Sunt interesata sa intru la UNATC, specializarea ANIMATIE. Este mare concurenta? Daca nu vin dintr-un liceu de arte, dar stiu sa desenez suficient de bine si doresc sa fac pregatirea, am totusi sanse sa intru? Sfaturi? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ka0ru a răspuns:

Daca ai un portofoliu corespunzator cum se cere la admitere la ei, eu cred ca ai sanse.

| Iryco29 explică (pentru Ka0ru):

Multumesc pentru raspuns!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fara facultate in domeniu nu faci nimic deci trebuie sa ai facultate de actorie si film.

| Iryco29 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu vreau sa intru la facultate, nu am cum sa fi facut o facultate inainte la 18-19 ani.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Iryco29):

Succes atunci.

| iannnsd3adinsid3 a răspuns:

Buna! Mai vrei sa intri la animatie? Si eu imi doresc, la vara. Si chiar nu gasesc pe nimeni interesat, dar as vrea sa vorbesc cu cineva despre asta. Nici eu nu am fost la liceu de arte! Please let me know!