| y777 a întrebat:

Sunt la profil economic si vreau sa ma transfer la turism si alimentatie, deoarece nu prea stau bine cu matematica. Vreau sa va intreb daca la turism se face mai putina mate si daca are rost sa ma transfer?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU faci mai puţine ore de matematică!
Diferă doar disciplinele de specialitate.

Vezi alte detalii despre Liceul Economic în răspunsurile pe care le-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......multumesc/

Deci, în cazul tău, NU are nici un sens să te transferi la cealaltă specializare.

Vezi alte detalii despre transfer în răspunsurile pe care le-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......fo-ma-pot/

Toate cele bune!

| Djang0 a răspuns:

Salut, si eu sunt tot profil economic, dar n-are rost sa te transferi la turism, se face matematica la fel ca pe economie. pe turism sunt si profi care nu prea stii sa explice". acum faci cum vrei. Sper ca te-am ajutat, salut

| Djang0 a răspuns (pentru Djang0):

Stiu* sa explice, scuze pentru greseala