| AlexDorinel a întrebat:

Salut,sunt stresat din cauza faptului ca incepe scoala, trec clasa a 7 a, si in clasa a 6 a la sfarsit cu greu am luat media generala 9.23(era sa iau 9).Imi este frica deoarece am auzit ca a 7 a e cea mai grea clasa din gimnaziala.Am auzit ca s au marit salariile la profesori si poate n o sa mai fie nervosi uneori si sa ne dea teste grele si din astea, deci la faza cu salariile e oarecum bine, o sa ne ajute si pe noi uneori.Dar totusi mai sunt abia 11 zile de vacanta, ce o sa fac, ziceti mi ce sa fac sa nu mai fiu asa speriat si chestii din astea

7 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Stai calm, n-ai ajuns în a 8-a, acolo vei plânge dacă a 7-a este Iadul pentru tine.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-te pe învățat dragă și o să îți fie ușor

| Vladut123456 a răspuns:

Salut,nu te panica, si eu sunt a-7-a,fii calm, daca esti atent si te duce putin capul (vad ca te duce, ai luat medie peste 9) va fi bine, daca acum te panichezi ce o sa faci in a-12-a cand dai bacul, daca esti atent la ore nu o sa ai probleme.

| Savas10 a răspuns:

Nu te mai stresa, iti faci foarte mult rau! A 7-a e cea mai faina clasa.

| TeodoraLllll a răspuns:

Hei!
Cui nu i-a placut clasa a 7-a nu i-a placut chimialaughing)
Stai calm, fratioare. Daca inveti la toate materiile din timp nu vei avea probleme pe parcursul anului. Pentru tine clasa a 7-a ar putea sa nu fie cea mai greawinking

| TeodoraLllll a răspuns:

Hei!
laughing)Cui nu i-a placut a 7-a nu i-a placut chimia. Stai calm, fratioare. Daca inveti din timp la toate materiile nu vei avea probleme. Pentru tine a 7-a poate sa fie cea mai usoara clasa din gimnaziu. In cazul meu, a 5-a a fost teribila si a 8-a cea mai 'izi'