| GraveDigger91 a întrebat:

Salut! Sunt student anul 1 la ASE,pe primul semestru am doar o restanta, dar pe al doilea am 4 ( don t ask),acum, ce se întâmplă daca nu ma duc sa dau restanta de pe primul semestru? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Atat timp cat iti ies creditele minime pentru promovare pe semestru/an, nu se intampla nimic(deocamdata).Dar pe viitor daca se aduna multe s-ar putea sa nu faci fata, deoarece in sesiunile de restante se pot suprapune cele din anul I cu cele din anul II etc.Asa ca fa cumva sa scapi treptat, nu sa te trezesti la sfarsitul facultatii ca nu poti intra in licenta din cauza lor. laughing Intreaba totusi si niste profesori/colegi de-ai tai, ca sa primesti un raspuns pertinent (eu am vorbit la modul general, nu am studiat la aceasta facultate).

1 răspuns:
| blackann a răspuns:

Si te ai gandit sa intrebi aici? nu ai colegi? nu ai profesori?