| Valentin-Adelin_Matei_1995 a întrebat:

Salut sunt student anul I la facultatea de Inginerie Mecanica si Mecatronica si nu stiu ce profil sa imi aleg pentru anul 2 pot sa aleg din : Echipamente pentru procese industriale; Masini si sisteme hidraulice si pneumatice; Sisteme si echipamente termice
si Mecanica fina si nanotehnologii;

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Pentru a alege un program sau altul, fa-ti o prima impresie comparand planurile de invatamant din anul II, III si IV corespunzatoare fiecaruia dintre aceste programe.(http://www.mecanica.pub.ro/index.php/licenta/planuri-de-invatamant)