| Stef126 a întrebat:

Tocmai mi-am luat casti de-alea de copiat la bac, fara fir, si cand mi le pun in ureche, se aude un bazait, si se aude cam incet.straight face stie cineva de ce? sau ce trebuie sa fac sa se auda bine?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Stefane, faci de rusine aceasta categorie, iar de parinti nici nu mai zic...

| Kazimir a răspuns:

Probabil cineva iti face o farsa si se bese in microfon...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest tip de casti functioneaza defectuos, atunci cand posesorul are IQ-ul mult sub medie. Pune ba mana si invata, viitorul patriei care esti tu!

| Katalinn a răspuns:

Eo cred. Ca microfonul este aproape sau poate prea depart de tine. Sau prin apropiere il brueaza ceva.happy