| ByeBye a întrebat:

am cautat pe net si nu am gasit am nevoie de un referat pentru SSM despre accidente de munca, poate fi de ori ce fel accidente chimice, accidente mecanice etc. Cel mai bun referat are funda.

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Fa un referat despre Fukushima.

| ByeBye explică (pentru William):

Nu e bun ala imi trebuie un referat desptre accidentele de munca uite aici lectia

http://www.referate10.ro/accidente-de-munca-10407.html

Mie imi trebuie ceva exemple.

| William a răspuns (pentru ByeBye):

Da, Fukushima nu a fost tocmai un accident de munca. Incearca Cernobîl.

| ByeBye explică (pentru William):

Da mai dar mie imi trebuie un referat despre un accident de munca de ex accidente mecanice zgarieturi taieturi luxatii hemoragii...