| andozaurus a întrebat:

am de facut un proiect la fizica in Power point cu tema :Inventii care au schimbat lumea. Prezentarea acestuia trebuie sa dureze 5-10 minunte sa aiba derulare automata a imaginilor si sa aiba si voce.Proiectul trebuie se lege mai mult de de fizica decit de istorie.Ma poate ajuta si pe mine cineva dau funda?

2 răspunsuri:
| andozaurus explică:

Pai cu informatii despre proiect.Si cum as putea in power point sa scriu ceva si sa imi citeasca el fara sa mai citesc euhappy

| Babygirl2001 a răspuns:

Cu ce sa te ajut? Sa iti explic ce ai de facut?