| ElectroFlash a întrebat:

Salut TPU: am facut cerere sa ma transfer la alt profil in acelasi liceu,dar nu am invatat si am de gand sa lipsesc de la testele de diferențe pentru a ma transfera. Voiam sa stiu, daca lipsesc pățesc ceva? Adică eu incep anul scolar in continuare la profilul la care am Fost pana acum,nu? Multumesc Anticipat,

Răspuns Câştigător
| AC4S4 a răspuns:

Dacă lipsești nu ți se aprobă transferul. Dosarul tău rămâne la școala veche, continui studiile la școala unde ești.

1 răspuns:
| Victoria18 a răspuns:

E obligatoriu sa te duci la diferente, altfel, iti anuleaza cererea de transfer.