| axel007 a întrebat:

am si eu o intrebare, trec in clasa a 12-a si as vrea sa ma transfer la alt liceu,respectiv alt profil. Ma pot transfera in ultimu an?,mentionez ca media nu e o problema,am absolvit anul scolar cu media 9, 47.Multumesc anticipat pentru raspunsuri.happy

5 răspunsuri:
| 7639781254 a răspuns:

Te poti transfera in orice an vrei, chiar si intre semestre. Apropo, felicitari pentru media mare pe care o ai. Succes! :*

| axel007 explică (pentru 7639781254):

Multumesc frumos:* Succes si tie!

| Bambilika a răspuns:

Poti sa te transferi, dar trebuie sa dai diferentele. spre exemplu, o colega s-a mutat de la profilul real la uman si a dat diferenta la limba latina. nu e cine stie ce test, dar asa se face. sper ca te-am ajutat :*

| axel007 explică (pentru Bambilika):

Multumesc pentru raspuns:*

| Bambilika a răspuns:

N-ai pentru ce happy