| SpikLo a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Vreau sa imi traduceti ceva in engleza:
"Am nevoie de poze mari deoarece pozele care mi le-ati dat sunt mici"
Poate ca o sa ma intrebati de ce nu stiu eu sa traduc ..raspunsul este ca, eu in clasele 1-4 nu am facut engleza am facut germana si acum sunt la inceput cu engleza.

4 răspunsuri:
| Pământul a răspuns:

I need big pictures because those you have given me are small.

| mary4048 a răspuns:

I need large pics, because that I have given are small

| SpikLo explică:

Multumesc pentru raspunsuri.

| Tєσ a răspuns:

I need big pictures because the pictures that you have given to me are small.