| RrEe4 a întrebat:

Am nevoie de documente intocmite de receptioner la receptie si documente de evidenta primara la receptie.Ma puteti ajuta cu aceste documente?

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

Stai așa. Eu sunt recepționer, despre ce fel de documente este vorba?

| RrEe4 explică (pentru DarQueen):

Salut.Eu sunt la turism si am o profa cam proasta.Ea atata mi-a spus. Oricum am facut rost de niste chitante, note de plata si am mai gasit eu niste facturi.Mersi oricum

| DarQueen a răspuns (pentru RrEe4):

Mai sunt și niște formulare și alte hârțogării fără sens laughing