| tigru18 a întrebat:

Am nevoie de niste site-uri de unde pot descarca subiecte pentru bac la geografie, istorie si romana. !

Răspuns Câştigător
| tigru18 explică (pentru UnTipObisnuit):

Mersii dar nu doar edu.ro, vreau mai multe site-uri unde sunt multe variante de subiecte la materiile mentionate, ca le rezolv pe astea si dupa?

| UnTipObisnuit a răspuns (pentru tigru18):

Din cate tin minte, parca poti sa scrii ceva de genul, pe Google, "Subiecte BAC romana 2016 pdf" si gasesti subiecte. ( https://ziarulunirea.ro/......_model.pdf )

Sa mai adaugi cateva key words, pentru uman.