| Cristi7Cristinel a întrebat:

Am nevoie rapid de un raspuns.
Spuneti-mi si mie niste licee din judetele: Iasi si Suceava. + niste profiluri.
Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Ce legătură are asta cu literatura băi pufane?
Nu mai spurca categoria cu mizeriile tale inutile.

| Cristi7Cristinel explică (pentru Wøodenpints):

Bai,dar daca e cu licee la ce categorie vroiai sa pun? La Dragoste si Sex? La Adolescentii? La ce naiba?

| Wøodenpints a răspuns (pentru Cristi7Cristinel):

Ce legătură are liceul cu literatura? Te referi la obiectul ăla pe care-l faci la şcoală? Aia e limba română. Cu totul altă chestie.
Literatura e strâns legată de cărţi, dar nu ălea de la şcoală.
Bine, la modul în care ştii să scrii nici nu mă mir că nu prea ai treabă cu limba română.