| Bogdy4Boss a întrebat:

am niste tocilari in clasa care stiu foarte foarte bine engleza si doamna profesoara ii lauda toata ziua.
Mie in general nu-mi place ca cineva sa fie mai bun ca mine la ceva.
Am inceracat o luna sa invat engleza si nu am reusit.
Va rog dati-mi ceva audio nu conteaza ce da sa invat cumva sa vorbesc si sa inteleg engleza.
Da nu vreau cine stie ce lucruri complicate sa invat.
Vreau doar ce se vorbeste chestiile mai de baza
Va rog ajutati-ma.

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Schimba-ti mentalitatea asta de meltean intii si dupa aia mai vedem. Poate sa iti predea si dumnezeu engleza, tu vrei sa fii si superior "tocilarilor" dar vrei sa fie si usor. N-ai incercat nimica, ai crezut ca se invata ca tabla inmultirii. Vrei sa inveti engleza? Invata sa iti placa, FOLOSESTE-O, si mai ales invata SA GINDESTI in engleza.

| Bogdy4Boss explică (pentru KodrutZ):

Frate eu stiam ca nu e usor de invatat da vreau ceva folositor pentru a invata mai repede si mai bine ca exista mai multe metode de invatat

| KodrutZ a răspuns (pentru Bogdy4Boss):

Intreaba tocilarii. Eu am invatat-o pur si simplu ca mi-a placut.winking

| Bogdy4Boss explică (pentru KodrutZ):

Nu frate eu vreau sa invat singur nu vreau sa ma bag in seama cu ei laughing

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Bogdy4Boss):

Mai bine ca nu te bagi in seama cu ei pentru ca o sa le scada Iq-ul daca vorbesc cu tine.

| FatUglyVirgin a răspuns:

"tocilari", prost esti ma.