| MisterPeAs a întrebat:

Am o intrebare, este vreo diferenta intre present tense simple si present simple? Adica este vreo diferenta daca punem "tense"?

Răspuns Câştigător
| yoonny a răspuns:

Nu este nici o diferenta inseamna timp deci vine timpul present simple, dar nu are nimic daca pui doar present simple

3 răspunsuri:
| cudyu007 a răspuns:

Present tense simple e tot aia cu present simple... cuvantul tense inseamna timp tonguehappy

| huuu a răspuns:

Nu este nici o diferenta deoarece,, tence'' se traduce timp si nu schimba nimic.

| buturuga a răspuns:

Sunt una si aceeasi chestie happy