| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare... sunt in a 8-a iar la anul am capacitatea, parintii mei vor sa mergem in strainatate (Anglia) si sunt curios daca mai trebuie sa dau capacitatea. (+daca stie cineva care este din Anglia daca o sa dau examene la inceputul scoli etc)

Răspuns Câştigător
| XxKAMELIAxX a răspuns:

Am multe prietene care s-au dus in Anglia si:
-fata de cls a 4-a e in clasa a 7-a acum si a terminat clasa a patra si cand s-a dus acolo a trecut-o la clasa a 7-a..si fratele ei e clasa a 9-a si l-au trecut direct in a 12-a..deci...winking cum vrei tu.e frumos pe de-o parte, dar si urat pe de-o parte pentru ca nu-ti mai poti face asa multe amintiri.
Sper ca te-am ajutat macar un pic!winking Nu spun ca raspunsul meu este asa corect.dar spun din experienta..si cred ca trebuie sa dai capacitatea..mai informeaza-te happy

| Orznek a răspuns (pentru XxKAMELIAxX):

Aha, ok, mersi, dar nu stiu unde sa ma informez despre capacitatea ca pana acum nu am gasit

1 răspuns: