| Pavaloaie_Lucian_1994 a întrebat:

am o mica mare problema cu scoala. Deci am un 3 la franceza si profesoara m-a amenintat(mi-a spus ca ma lasa cu situatia neincheiata, am si cateva absente la ora ei,(6 absente), si din cate m-am interesat trebuie sa fiu absent la cel putin 50% din orele ei pe semestru, am doar doua ore pe saptamana, ceea ce inseamna 36 de ore pe un semestru, deci nu are nici un drept sa ma lase cu situatia neincheiata si este obligata sa ma asculte pentru minim o nota, dau FUNDA celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| hhhapciuuu a răspuns:

Eu am lipsit 3 luni de la scoala fara motivatie.am stat si am belit fasolea acasa. dupa aia am fost chemata la director care mi-a spus ca o sa vorbeasca cu diriginta mea sa nu am niciun punct scazut lapurtare. directoru' a fost de treaba. vezi si tu ce faci, roaga-ti parintii sa vina la scoala sa vorbeasca cu diriginta si toate alea daca nu esti descurcaret :*

| Pavaloaie_Lucian_1994 explică (pentru hhhapciuuu):

Merci foarte mult de raspuns ai funda

1 răspuns: