| Bujie007 a întrebat:

Am o nelamurire:daca iau examenul de capacitate cu 4 de exemplu,si vreau sa intru la contabilitate, se face media cu 4 in examen sau nu, si intru direct la scoala profesionala? Ca sunt sigur ca la matematica nu i-au! DAU FUNDA! Mersi!

Răspuns Câştigător
| missmine a răspuns:

Nu! se face media 5-8 si media de la examen apoi dintre aceste doua medii reiese o alta! acum depinde si de mediile tale 5-8! daca iti iese cel putin 5 cred ca poti sa te duci la un liceu nu la o profesionala!winking funda te rog!

2 răspunsuri:
| Bujie007 explică:

Sau daca nu iau nici un examen se mai face media?straight facestraight facestraight faceSunt foarte ingrijorat ca sunt sigur ca nu iau examenele

| Bujie007 explică:

Bun,sper sa fie asa, eu am media V-VIII 8, 11 si daca iau 3, 50 si 4, 50 in examene imi iese 6, 55.si sper sa fie asa ca sa intru la contabilitate! Mersi oricum