| bigbear a întrebat:

Am ramas corigent la fizica pe vara, daca iau corigenta trec a 10-a, stie cineva daca se da test sau o sa ma asculte?
A mai ramas doar 1 sapt. si doar ce m-am apucat de invatat crying

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dai examen oral şi scris!
Examenul de corigenţă se dă din TOATĂ materia învăţată pe parcursul întregului an.

Toate cele bune.

| Didixu a răspuns:

Ce inconstient esti! Corigenta se da scris(ca o teza) din materia de pe tot anul respectiv. Puteai sa inveti si tu in timpul anului putin teorie ceva si iti putea un 5, dupa parerea mea fizica e cea ma grea materie si cu atat e mai greu de trecut corijarea.Bafta!