| Cosmin65 a întrebat:

am si eu nelamurire in legatura cu ziua de maine 2 decembrie daca e liber sau nu la scoala, in judetul Dolj?

7 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Du-te mă la școală dacă nu te-a anunțat nimeni nimic

| Cosmin65 explică (pentru VladimirPutin):

Oricum nu o sa merg la scoala dar parca sunt putin curios, la scoala ne-a zis ca daca nu aflam nimic azi sa mergem, dar degeaba ca oricum majoritatea n-o sa vina.

| VladimirPutin a răspuns (pentru Cosmin65):

Eu nu înțeleg ce e 2 decembrie ca să fie liber

| Cosmin65 explică (pentru VladimirPutin):

Ma, nu e vorba ce e dar dupa cum ai vazut si tu (cred) ca in mai multe judete s-a dat liber in aceasta zi

| FlorinDiablo a răspuns:

Ma cum dracu oti avea voi zii libera ca eu am teza maine sad

| LonelyLoner92 a răspuns:

In judetul Arges s-a dat liber si de 1 si de 2 decembrie si daca mai punem la socoteala si sambata si duminica, inseamna ca avem 4 zile liberewinking ceea ce e super!

| CostyMe a răspuns:

Si maine e liber peste tot in tara dar cred ca se va recupera intr-o sambata crying