| Timbarkkk a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. Sunt la mate-info intensiv info si intr-a 12 a, deci anul acesta am bacul. Voiam sa va intreb.ce facultate as putea sa urmez? Avand in vedere ca sunt pe mate-info as vrea ceva legat de informatica/inginerie. Da-ti-mi si mie cateva exemple de facultati bune.

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Facultatea de Automatica si Calculatoare si Facultatea de Electronica, Telecomunicatii si Tehnologia informatiei. Ambele la politehnica din Bucuresti, iesi inginer si faci si programare pe paine.

| asperger3 a răspuns:

ASE CIG(contabilitate si informatica de gestiune)
ai nevoie de economie