| Dinu_Marian_1994 a întrebat:

am si eu nevoie de putin ajutor mai exact maine la scoala avem inspectie iar eu voi fi un mic purtator de cuvant al clasei si va trebui sa raspund un fata inspectorilor la mai multe intrebai dar la unu n-am nicio idee ce sa zic ma exact,, de ce invatm,,? va rog cateva raspunsuri... fundita:d

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

1.Pentru ca dorim ca sa fim o persoana care sa-si lase amprenta pe unde calca si nu dorim sa fim o povara pentru nimeni.

2.Pentru ca dorim sa aratam tuturor ca putem si ca nu trecem nepasatori prin viata.

3.Pentru ca vrem sa fim niste modele pentru tara noastra si pentru viitorii copii ai nostri.
Poti combina aceste 3 raspunsuri si o sa iasa bine cred.
Sper ca ti-am fost de folos!

1 răspuns:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Ca sa fim cineva in viata!